Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Değerli tüketicimiz;

* Garanti kapsamına giren-girmeyen sorunlarla ilgili müşterinin ilk olarak başvuracağı yer, satışı yapıp faturayı kesen yetkili satıcıdır. Dolayısı ile müşterinin sorunları ve haklı talepleri ile ilgili iletişimi satışı yapan yetkili satıcı sağlayacaktır. Bu durumun kişinin gerçekten garanti belgesinde muhatap olan üreticinin ürünlerini kullanıp kullanmadığını doğrulamak için de gereklidir. (Satıcıların destek olmadığı münferit durumlar oluşursa, müşteriler direk olarak web sitemiz iletişim formları üzerinden firmamıza sıkıntılarını iletebilir.)

* Bayinin temel garanti sorumluluğu müşterilerin sorunları ile ilgilenip isteklerine garanti koşulları kapsamında çözüm üretmek veya ürettirmektir.

* Sorunların hızlı çözümü için satıcıya yeteri kadar fotoğraf ve video ile üründeki istenmeyen durumlar bildirilecek, satıcının da arıza ilgili gerekli bilgileri fabrikaya iletmesi ile sisteme ssh kaydı oluşacak, biriken ssh’lar her hafta yapılan ssh toplantısı ile değerlendirilip gereken aksiyonlar alınacaktır.

* Sorunların çözümü üretici, satıcı ve tüketicinin sorunun çözülmesine destek olması ile ivedilikle halledilmektedir. Birbirine destek olunmayan durumlarda 3 tarafında zarar görme ihtimali oluşabilmektedir. Üretici olarak makul olan her konuda çözümün bir parçası olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

* Müşteri garanti kapsamında olan-olmayan bir sorunu alışveriş yapmış olduğu satıcıya bildirimde bulunmadan ya da bulunduktan sonra teknik servis ekiplerine sorunun çözümü için destek olmadan sosyal medya veya internet ortamında faaliyet gösteren şikayet sitelerine ELİTRA markası hakkında olumsuz yorumlar yazar ve firmayı haksız yere karalarsa, ELİTRA MOBİLYA bu tür durumlar karşısında ilgili kişiye dava açma hakkını saklı tutar.

 • Garanti süresi 2 (İki) yıl dolduktan sonra ortaya çıkan her sorun ücret karşılığı çözülecektir.

• Garanti belgesine konu olan ürünler tüketicinin özel talepleri doğrultusunda tamamen kendisine özel kumaş seçenekleri ile üretilecektir. Müşteri kendisine özel üretilecek ürünlerden vazgeçmesi halinde satıcının veya üreticinin isteyeceği masrafları ödemek zorunda kalacaktır. Bunun temel nedeni sipariş edilen ürünlerin başka bir siparişe kaydırılma seçeneğinin olmamasıdır.

• Ürünler kullanım kılavuzu ve garanti belgesinde belirtilen usul ve şekillere aykırı ve amacı dışında kullanılır ise oluşan hasar ve sorunlar garanti kapsamın dışında değerlendirilecektir. Bir sorunun garanti dışı hallerinde olup olmadığına üreticinin görevlendireceği bilirkişi karar verecektir.