Talep Formu

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Değerli Müşterilerimiz ve Değerli İş Ortaklarımız,

Yeni ürün koleksiyonumuzla sizlere merhaba demekten mutluluk duyarız.

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümlerini, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla hazırlayan ELİTRA yeni sezon ürünleri, hayatlarınıza dokunmak ve fark yaratmak için sizleri bekliyor.

Son dönemde hayatlarımız önemli bir dönüşüm içinde. Dünya çapında etkisini gösteren pandemi süreci her birimizin yaşama biçimlerini farklılaştırdı. Sosyal alanda kısıtlamalarla birlikte daha çok zaman geçirdiğimiz evlerimizle olan ilişkimiz, alışkın olduğumuzdan çok farklı bir yakınlık hissiyle yeniden şekillenmeye başladı. Dekorasyon alanında konfor, form ve işlevselliğin yanı sıra içinde bulunduğumuz yeni yaşam koşulları doğrultusunda çok yönlü kullanım alanları hedefleyen yaşam alanlarının önemini daha çok kavradığımız bir sürece girdik.

Bu yıl bizim için de özel bir yıl. Öncelikle tüm dünyada beklenen kalite düzeyini karşılayan sağlam, estetik ve konforlu ürünler üretme hedefimizde büyük adımlar attık. Malzeme ve işçilik kalitemizi daha da artırarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma yolunda tüm hızımızla ilerliyoruz.

ELİTRA’nın yeni sezonu huzur veren mekanlar oluşturmak için uzun ömürlü tasarımlarla, manevi dünyamıza hitap ederek bizi özümüze ve doğallığa yaklaştırırken, konforu artırılmış oturum alanları ile evlerdeki rahatlık hissini yükseltmeyi hedefliyor. Sanatsal el işçiliği yüksek tasarımlar yeni bir estetik anlayışı ile yorumlanırken, geometrik formlar seçkin kumaş ve aksesuar uygulamalarıyla matematiksel olarak sonuçlandırıp, sizleri bu özel deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Değerlerimizden ödün vermeden, daha güçlü üretim altyapımızla sizlere hizmet vermek, müşterilerimizle ahlaki ve güvene dayalı bir ticareti sürdürmek, kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretmek, çalışanlarımız içinde huzurlu ve keyifli bir ortam sağlamak için bütün gücümüzle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Mustafa ÇANTAOĞLU

Genel Müdür