Gucci

Diğer Ürünler

Golden

Klasik anlayışla harmanlanan modern tasarımıyla evinize farklı bir nefes getirecek Golden yatak fonksiyonuyla da gözdeniz olmaya aday...

Gucci

Size beklediğiniz konforu sunarken iddialı duruşu ile de tüm dikkatler üzerinde. Modern ahşap ve kumaş uygulamarını spor dikişlerle destekleyen Gucci koltuk takımı, yapısında kullanılan özel cnc kesim süngerlerle birleştirerek size alışılagelmişlerin dışında çözümler sunuyor. Yapısında kullanılan çelik konstruksuyona bağlı çiftli sırtlık mekanizmaları ile de yatak  ve dinlenme fonksiyonu sunan takım berjerindeki tasarım anlayışı ile de farklılığını ortaya koyuyor..

Anemon

Elitra’nın modern tasarım anlayışının bütün özelliklerini taşıyan Anemon görselliğin yanısıra konforu, fonksiyonelliğin yanındada sağlamlığı ihmal etmiyor. Berjerindeki idialı kumaş uygulaması ile de bütün övgüyü hak ediyor...

Viyana

Modern, şık, rahat ve tarz. Viyana koltuk takımı aradığınız her şeyi bulabileceğiniz tam bir tasarım harikası. Yüksek konforu ve renklerin birbirine uyumu ile mekanlarınıza  sıcaklık, alışılmış uygulamaların dışında kullanılan özel ahşap tonları ile  ferahlık katacak. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra yatak ve sandık olma özelliği ile emsallerine fark atıyor..

Oslo

Alışılmışın dışında klasik bir yoruma sahip olan Oslo evinizi renklendirmek için bekliyor. Temizliğe titiz bayanların tercihi yüksek ayaklar , kendine özel düğme ve kırlent uygulamaları ile zenginleşen tasarım beğenileri hak ediyor.

Zenit

Elitra’nın tasarım harikalarındanbirisi daha Zenit Koltuk Takımı... CNC kesim ahşap klapasını kol ve kırlentlerde aynı motifte dokunmuş kapitonee uygulaması ile zenginleşen tasarım ekstra sağlamlaştırılmış güngen ayaklarıyla  da bir hayli iddialı.

Rodos

Şıklığı ve tarzıyla görenleri hayran bırakacak Rodos Koltuk Takımı evinize kendinden emin bir duruş kazandırırken sağladığı konfor ile yaşam alanlarınızın yıldızı oluyor. Chester uygulamarını yatak ve sandık fonksiyonu birleştirmesi sebebiyle de övgüyü hak ediyor..

Teo

Son zamanların en trend uygulamalarını bünyesinde barındıran teo koltuk takımı size fonksiyonelliğin yanında şıklığı ve konforu birlikte sunuyor. Kumaş uygulamasına göre seçilebilen 2 farklı ahşap tonu ile, istediğiniz renk kombinasyonu hayal ettiğiniz görünümle buluşuyor..

Relax

Dar mekanların en güzel çözümü Relax Koltuk Takımı...
Birbirini bütünleyen font, kol ve kırlentteki kapitone deseni, berjerdeki detaylarla bütünleştirildi. Keyfini çıkarın...

Madrid

Modern çizgileri doğal ahşap tonları ile buluşturan Madrid Koltuk Takımı iş dönüşü ailenizle evin keyfini çıkarmak için size yardımcı oluyor. Sıcak renk alternatiflerini ceviz ve beyaz gürgen ayak seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza göre kombine edebilirsiniz.

Efes

Klasikten vazgeçemeyenler için Efes Koltuk Takımı yatak ve baza olma özelliği ile artı değerler katarken kendisine özel klapa, ayak ve kırlent uygulamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Optima

Oldukça farklı modern tasarımı ve renklerin uyumu ile göze hitap eden Optima şıklığı ile görenleri kıskandıracak. Bu şıklığın yanı sıra optima size konforu ve fonksiyonelliğide gözardı etmiyor.

Milas

Renklerin ve ince tasarım detaylarının bir arada kullanıldığı Milas Koltuk Takımı salonunuza farklı bir yorum katacak. Çima dikişleri, kırlentdeki modern düğme detayları, ve kol üstü ahşap klapasıyla özelleşen tasarım, size görselliğin yanı sıra duvara sıfır yatak ve sandık olabilme özelliğini de sunuyor.

Paris

Rahatlığı ile sizi günlük yaşamın yorgunluğundan uzaklaştırarak evinizin keyfini sürmenize yardımcı olacak Paris koltuk takımı, spor görünümü klasik anlayış ile size sunuyoruz.

Eylül

Sade ve farklı duruşu ahşap renkli düğme ve ayaklarla taçlandırılmış eylül koltuk takımı size konfor ve esetiği bir arada sunuyor. 

Sultan

Evinize avangarde koltuk takımı mı arıyorsunuz?
O halde Sultan Koltuk Takımı tam size göre...

YUKARI